Aktuální nabídka

Co mám aktuálně „na skladě”?

Nemovitosti se sice jmenují podle toho, že se nemohou pohnout, jejich majitelé a obyvatelé se ale mění poměrně často.  „Pojďme spolu vaše reality rozhýbat!“

RODINNÝ DŮM V RYBNÍČKU U VYŠKOVA

Už jsem měla v nabídce několik okálů ale tento mi rozbil téměř všechny předsudky. O tento se totiž jeho majitelé pečlivě starali už od počátku po celou dobu a podle toho vypadá.

Je to dům z roku 1987 ale nemusíte se bát azbestu, byly tu použity už modernější cetrisové desky. Vnitřní dispozice se za tu dobu už trochu měnila a díky tomu se zde vytvořilo dvougenerační bydlení, kde v přízemí je 3+1 a v patře 3+kk. Obě patra mají svoji koupelnu se záchodem.
Jak jsem zmínila hned úvodem, proběhlo tu kromě průběžné pečlivé údržby i postupně několik větších rekonstrukcí...

RD Vyškov, V Hliníku

Na tomto domě oceníte naprosto klidnou ulici v Dědicích ve Vyškově, protože i když budete bydlet ve městě, tak přímo před domem vám projedou asi tři auta za den. A co tu zaujalo mě? Že se v tomto domečku už několik let nebydlí, má hliněné podlahy překryté dřevem a linem a přesto není nikde patrná zemní vlhkost. Je to tedy domeček o dispozici 2+1 ale momentálně to už k bydlení není. Jak už jsem zmínila výše, jsou zde hliněné podlahy překryté dřevem, není zde žádná spodní izolace, Na některých místech odkrytá omítka z důvodu sondáže zdiva. Chybí tu sociálky, jen na dvoře je stará kadibouda. Elektřina jednofáz, ve sklepě je přípojka městské vody přivedená do kuchyně, kanalizace a plyn vedou před domem. Stavba je založená na kamenné a cihlové podezdívce, dále je SUCHÁ vepřovice.

|
„Byt byl prodán za nejvyšší možnou částku. Příběh se šťastným koncem.“ Michaela

RD Litovel, Jungmanova

Jestli hledáte malý domek se zahrádkou přímo v centru Litovle, který si můžete zrekonstruovat podle svých představ, je právě tato nemovitost tím nejlepším řešením. A pokus se vám nechce rekonstruovat hned, tak i v současném stavu je zde vše funkční a použitelné, jen už to není moderní. Celý dům je dispozičně řešen jako 2+1 s možností rozšíření do podkroví. Pokoje v domě jsou průchozí, kdy do pokoje a kuchyně se vchází ze vstupní chodby. Dále je v domě koupelna, samostatné WC, spižírna a také malý výklenek s vestavěnou skříní ve vstupní chodbě. Za domem je uzavřená zahrada zajišťující soukromí, na jejímž konci se nachází přístavek s malým kamenným sklepem. Samotný dům má rozlohu 88 m2 a zahrada s přístavkem 226 m2.

 

Garáž ve Vyškově, U Jandovky

Pro někoho obyčejná garáž, pro někoho zašívárna či kutilská dílna, nebo prostě odkladiště věcí, co je vám líto vyhodit.

‌Máme pro vás nabídku garáže s číslem evidenčním v osobním vlastnictví v areálu u Jandovky (pod Albertem). Je vystavěná z cihel a betonu, je tu zavedená elektřina s vlastním elektroměrem, aktuálně odpojeno. Výměra této poctivě průběžně udržované garáže postavené na vlastním pozemku je 21m2 (cca 3,3x6m, výška 2,3m). V roce 2022 proběhla rekonstrukce střechy (nová krytina – asfaltový střešní pás), oprava okapů, vnitřní výmalba, natření vrat.

 

Obchodní prostor Vyškov, Trpínky

Mám pro vás unikátní obchodní prostor v širším centru města Vyškov. A čím je unikátní?

– Téměř do každého koutu je přivedena voda a odpady

– třífázové vedení

– ačkoliv jsou prostory ve sníženém přízemí (od ulice) jsou krásně prosluněné z jižního dvora

– možnost využívat uzavřený dvůr

‌Celkem je to 62m2 obchodního prostoru.

Garáž v Blansku

Nebudu vám slibovat romantiku při západu slunce s výhledem do údolí… Prostě je to garáž. Dle katastru je to 20m2, vnitřní rozměr je o metr menší kvůli toušťce zdí (2,9×6,6m), každopádně tu pohodlně zaparkujete svůj osobák, a pokud potřebujete i trochu úložného prostoru, bude pro vás určitě dobrou zprávou, že při prodeji zůstane pevná police (ve výšce 2m) vytvořená z železného eLka a proložená deskama. Další dobrou zprávou je funkční elektřina s vlastním elektroměrem (1-f, 20A) a kvalitní osvětlení ze třech míst, takže pokud to tu budete využívat jako dílnu, tak ani ten západ slunce vás v kutilství nezastaví.

RD/obchodní prostor v Pěnčíně

Pokud hledáte prostory k podnikání i bydlení, můžu Vám nabídnout polořadový dům v centru obce Pěnčín, který je vzdálen jen 15 min do Prostějova nebo 20 min do Olomouce.

Uliční šíře domu je 14,8m + 3,3m vjezd (i na dodávku) a na délku má pozemek 64m. Zastavěná plocha domu (dříve obchod) je 90m2 s přístavbou (dříve hospůdka) 60m2 ,to celé na pozemku 1362m2, který je ve dvou úrovních pro srovnání svažitého terénu. Objekt je nyní k rekonstrukci a k úpravám dle Vašich požadavků. Územní plán zde nechává širokou paletu možností využití – bydlení, administrativa, obchod, ubytování, služby, církevní zařízení, služební a pohotovostní byty, výrobní služby bez rušivých vlivů..

Prodej vícegeneračního domu 213 m² v Senici na Hané

Dřív jsem si myslela, že Senice je jen jedna z malých dědinek na cestě do Olomouce. Jak já se spletla! Senice je skvělá obec pro život! Svoje si tu najde městský bohém i tichý introvert. Že to nejde dohromady? Ale jde.
Kromě kavárny tu najdete MŠ i ZŠ, knihovnu, poštu, pediatra, praktika, zubaře, rehabku, lékárnu, potraviny, drogerku, zahradnické potřeby, květinářství, multifunkční sportovní halu, hřiště, bowling, hospodu a v kulturáku je co 14 dní nějaká akce.
A komu by toto nestačilo, za 15 minut je v Olomouci.

Prodej bytu 2+kk (49m2) v Senici na Hané

Bezbarierový byt 2+kk (49m2) se soukromou terasou (32,5m2), garáží (15m2), parkovacím stáním(12m2) a podílu na společné zahradě pro tři byty (285m2). Obývák s kuchyní má orientaci do ulice na východ, ložnice s terasou na západ. Tento byt je v přízemí bytového domu, který je po kompletní rekonstrukci. V současné době už se finišuje s omítkami a na zahradě u domu se budují garáže a parkovací stání. Z původní stavby zůstaly v podstatě jen obvodové zdi, které byly zpevněny, proběhla injektáž pro zamezení vniku vlhkosti, celý dům je zateplený 20 cm polystyrenem, jsou osazena nová okna s trojskly, opravená a zateplená střecha (vata 30cm). Vevnitř je vše v novotě. Samozřejmostí jsou nové rozvody elektřiny, vody i odpady. Vytápění je zde elektrické podlahové, každý pokoj má svůj vlastní termostat.

Prodej bytu 2+kk (76m2) v Senici na Hané

Mezonetový byt 2+kk (76,3m2) s garáží (15m2), parkovacím stáním (12m2) a podílu na společné zahradě pro tři byty (285m2). Ložnice je orientovaná na východ, pracovna na západ, obývák s kuchyníje v podkroví. Tento byt je v patře bytového domu, který je po kompletní rekonstrukci. V současné době už se finišuje s omítkami a na zahradě u domu se budují garáže a parkovací stání. Z původní stavby zůstaly v podstatě jen obvodové zdi, které byly zpevněny, proběhla injektáž pro zamezení vniku vlhkosti, celý dům je zateplený 20 cm polystyrenem, jsou osazena nová okna s trojskly, opravená a zateplená střecha (vata 30cm). Vevnitř je vše v novotě. Samozřejmostí jsou nové rozvody elektřiny, vody i odpady. Vytápění je zde elektrické podlahové/infrapanely, každý pokoj má svůj vlastní termostat.

Prodej bytu 3+kk (88m2) v Senici na Hané

Mezonetový byt 3+kk (87,7m2) s garáží (15m2), parkovacím stáním (12m2) a podílu na společné zahradě pro tři byty (285m2). Ložnice a dětský pokoj jsou orientované na východ, pracovna na západ, obývák s kuchyní je v podkroví. Tento byt je v patře bytového domu, který je po kompletní rekonstrukci. V současné době už se finišuje s omítkami a na zahradě u domu se budují garáže a parkovací stání. Způvodní stavby zůstaly v podstatě jen obvodové zdi, které byly zpevněny, proběhla injektáž pro zamezení vniku vlhkosti, celý dům je zateplený 20 cm polystyrenem, jsou osazena nová okna strojskly, opravená a zateplená střecha (vata 30cm). Vevnitř je vše v novotě. Samozřejmostí jsou nové rozvody elektřiny, vody i odpady. Vytápění je zde elektrické podlahové/infrapanely, každý pokoj má svůj vlastní termostat.

Byt 4+1 v Českých Budějovicích

…Připravujeme nabídku

„Nenašli jste nemovitost, kterou hledáte nebo máte jednu k prodeji?“

Zavolejte mi a já vám pomohu ke spokojenému obchodu!