Čtyři

Konečně se dostávám k pokračování mého blogového úsilí. Na jaře jsem s velkou vervou začala, že budu mít fááákt husty blogovy články a budu si dělat reklamu a vykecám se a snad to bude dokonce i někoho zajímat.. HAHA! Myšlenka krásná, provedení horší…

Není to o tom, že bych neměla témata – těch je víc než dost! Mohla bych vám tu psát o realitní bublině, realitní krizi, hypoteční krizi… V překladu: nemovitosti jsou drahé, nikdo nic nekupuje a i kdyby chtěl, tak na to nedostane hypotéku… hmm no…

Než bych ale na vás sypala tyhle depresivní články, kterých je na netu nespočet… tak jsem radši konec jara prospala, v létě se probouzela ze zombie stavu a pustila se pořádně do práce. Abych to dovysvětlila – těším se na čtvrté miminko a první trimestr mě vždycky odpálí. 

 

A co se týče práce? Tam se mě nezbavíte! A navíc jsem v této velikosti XXXL nepřehlédnutelná 😃

A co že to teda dělám jinak? Jak je možné, že nekončím na pracáku, stejně jako mnoho jiných makléřů? Dávám si záležet na dobrém popisu nabízené nemovitosti. Otřepané inzeráty typu “Nabízíme k prodeji byt, jestli ho chcete, zavolejte makléři” a k tomu přidat tři roztřepany fotky?  Toto už dnes nikoho nenaláká. Klienti jsou nároční a chtějí být osloveni, zaujmuti a za službu, kterou si zaplatí nemalým penízem chtějí adekvátní služby. A já to naprosto chápu. 

Takže opravdu už u každé zakázky, včetně pronájmu za pár drobných:

  • virtuální prohlídka je základem
  • kde to má jen trochu smysl, jsou i fotky z dronu
  • fotogalerie, která zachycuje prostor a snad i atmosféru
  • popis v inzerátu s maximem informací a sepsaný čtivou formou. 

Další výzvu mám v doplnění videoprohlídek a případně virtuálního homestagingu.

No víte.. to abych se se čtyřmi dětmi nenudila! 😃

A tímto dávám veřejně závazek, že budu do tohoto blogu pravidelně přispívat a že tu najdete články a novinky jak z realitního světa, tak i čtení na odlehčení z mojí reality.

Irena