Kdo je vaše makléřka?

|
„Vzdušné zámky sice dobře vypadají,
ale málokdo je chce kupovat.“

Jmenuji se Irena Ochodek a ráda jsem již 7. rokem vaším průvodcem světem realit jinak, než jste běžně zvyklí. Zakládám si na dlouhodobé spokojenosti, a i proto jednám na rovinu. Lež má krátké nohy, a tak kopu v realitách za transparentnost. I kdybych byla trošku osamělý samuraj, je to cíl, který mi v této práci dává smysl.

Klienta na dobu naší spolupráce beru jako rodinného příslušníka. Jsem ráda, když spolu navážeme vztah, ve kterém je důvěra a respekt na obou stranách.

Jako korozní inženýrka nejen poznám, ale i velmi oceňuji trvalé věci. Při nabírání zakázek dávám na intuici, ale i tvrdé technické znalosti a zkušenosti.

Jako máma tří dětí vím, jak důležitá je mateřská péče. Moje rodina je to nejcennější, co mám. Vím, co to obnáší tvořit někomu domov.

Jako žena, se kterou se život občas nemazlil, mám pochopení pro různé životní situace, ve kterých se nacházíte, a jsem schopna vám v nich efektivně pomoci na poli realit.

Přestože nejdůležitější v životě jsou rodina, vztahy, nebo zdraví, požadavky hmotného světa nelze ignorovat a někdy nás dokážou pěkně potrápit. Jsem tady, abyste se nemuseli stresovat s prodejem chátrajícího dědictví po babičce, ale mohli v klidu vzpomínat na to hezké, co jste spolu zažili. Zařídím pohodový prodej.

Přestože to zní jako klišé, troufám si za ta léta v realitním rybníčku říci, že to dělám opravdu jinak. Co si řekneme, to platí. V životě zastávám radikální upřímnost, a takový vztah budu mít nejen k vám, ale i k vaší nemovitosti. Když už jsme u těch realit, tak ať se opravdu pohybujeme v realitě. Vzdušné zámky sice dobře vypadají, ale málokdo je chce kupovat. Prodávám zásadně opravdový stav nemovitostí. Transparentnost je cestou k dlouhodobé spokojenosti, a tu já pro vás chci především.

Zavolejme si a pojďme řešit váš svět realit profesionálním přístupem, férově a s grácií.

Ať máme každý své doma,

Irena

„Domov není místo, kde bydlíš, ale místo,
kde ti rozumějí.“

Christian Morgenstern